Magia Ruchu to klub, który powstał z pasji do sportu. Pragniemy zaproponować Państwu szeroki wachlarz zajęć grupowych o różnym stopniu trudności tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.
wysiłek i uśmiech

opis zajęć opis zajęć

Zdrowy kręgosłup

Trening ten to jednocześnie profilaktyka i terapia bólów narządów ruchu. Składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń, z wykorzystaniem przyborów oraz wielu technik terapeutycznych. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych.

Gimnastyka wyszczuplająca

Zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych z elementami callaneticsu i stretchingu. Wzmacniający wszystkie grupy mięśniowe.

Callanetics

Ćwiczenia polegają na krótkich spięciach odpowiednich grup mięśni. Do każdej podgrupy ćwiczeń przyjmujemy odpowiednie pozycje początkowe. Następnie następuje spięcie mięśni, trwające około jednej sekundy. Powtarzamy taki ruch pięćdziesiąt lub sto razy. Dla każdej grupy mięśni przeznaczone są odpowiednie ćwiczenia. Może na nich skorzystać nie tylko nasz brzuch, ale także nogi, pośladki, talia i ramiona. Suteczmość Callaneticsu jest związana z rodzajem wysiłku, jaki podczas ćwiczeń wykonują nasze mięśnie. Krótkie spięcia w sekwencjach po kilkadziesiąt ruchów bardzo je wzmacniają, zmieniając tkankę tłuszczową w pożądane mięśnie.

Regulamin
Zapisy telefonicznie: Magia Ruchu - klub dla aktywnych - tel. kom. 722 500 100
Akceptujemy kartyMultiSportFitProfitBenefit SystemsNordic Walking
Created by CreativeHead.pl