Magia Ruchu to klub, który powstał z pasji do sportu. Pragniemy zaproponować Państwu szeroki wachlarz zajęć grupowych o różnym stopniu trudności tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.
wysiłek i uśmiech

opis zajęć opis zajęć

ABT – (brzuch, pośladki, biodra)...

Zestaw ćwiczeń pozwalających wyrzeźbić dolne partie ciała, które mają na celu poprawę siły mięśniowej, elastyczności i kształtu mięśni. Wpływają bardzo korzystnie na spalanie tkanki tłuszczowej. ABT są zajęciami o średniej intensywności, które polegają przede wszystkim na wielokrotnym powtarzaniu ćwiczeń. Dzięki temu pozwalają osiągnąć dobre wyniki i zapewnić płaski brzuch, jędrne pośladki oraz smukłe uda. Wykonywane ćwiczenia wzmacniają również miejsca, w których pojawia się cellulit. W trakcie zajęć często wykorzystuje się różne przybory, jak na przykład ciężarki, czy piłki. Ćwiczenia odbywają się w rytm muzyki.

TBC (ang. Total Body Conditioning)

Trening mięśni całego ciała przy pomocy odpowiednio dobranego zestawu ćwiczeń. TBC jest treningiem ogólnorozwojowym i kompleksowym, który skupia się na ćwiczeniach mięśni wszystkich partii ciała od ramion poprzez linię biustu, brzuch i uda aż do pośladków. Ogólnie zajęcia zawierają dwie grupy ćwiczeń: siłowe, które pozwalają wyrzeźbić mięśnie oraz aerobowe, które zapewniają spalanie tkanki tłuszczowej. Trening wpływa również korzystnie na zwiększenie wydolności fizycznej organizmu, a także wzmocnienie siły mięśni.

W zajęciach TBC mogą brać udział osoby w każdym wieku - łatwe choreografie z ciężarkami lub bez.
 

 

Fit Ball to zajęcia z gumową piłką, której średnica wynosi między 55 a 65cm.

Trenig tego typu wymaga umiejętności utrzymania równowagi, więc i umiejętności napinania różnych mięśni. Ten rodzaj ćwiczeń pozwalają na szybkie wzmocnienie mięśni oraz ujędrnienie ciała. Trening doskonale poprawia również koordynację ruchową. Ćwiczenia uczą także utrzymywania równowagi. Dzięki balansowaniu na piłce wzmocnione zostają mięśnie szkieletowe, odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej równowagi, dlatego ćwiczenia te szczególnie polecane są osobom, które mają kłopoty z kręgosłupem.

Pilates

Zajęcia wzmacniające mięśnie całego ciała, w szczególności mięśnie głębokie brzucha, grzbietu i miednicy. Ćwiczenia wykonywane są przy spokojnej muzyce, w rytmie własnego oddechu. Pilates wyrabia nawyk utrzymania prawidłowej sylwetki oraz podnosi próg czucia własnego ciała. Dzięki ćwiczeniom wzrasta świadomość ruchu i koordynacja. Świetne uzupełnienie każdego treningu. Ponieważ zajęcia w niewielkim stopniu obciążają stawy, pilates jest bardzo bezpieczną formą, proponowaną wszystkim, także dla osób po kontuzjach.

FAT BURNING

Osoby wykonują w takt niezbyt szybkiej muzyki bardzo proste, niezbyt męczące ćwiczenia, tworzące nieskomplikowany układ choreograficzny. Nie ma mowy o skokach, wymachach czy energicznych ruchach. Tajemnicą sukcesu jest, bowiem taki trening, który pozwala utrzymać stałe tętno 120-130 uderzeń na minutę, bo wtedy najłatwiej pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Gimnastyka wyszczuplająca

Zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych z elementami callaneticsu i stretchingu. Wzmacniający wszystkie grupy mięśniowe.

Zdrowy kręgosłup

Trening ten to jednocześnie profilaktyka i terapia bólów narządów ruchu. Składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń, z wykorzystaniem przyborów oraz wielu technik terapeutycznych. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych.

Płaski brzuch

Zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni brzucha. Słada się z części cardio i opiera się na układzie chorograficznym o średniej intensywności, ze wzmacniania i strechingu. Interwał Intensywna forma zajęć ogólnorozwojowych polegająca na łączeniu ćwiczeń poprawiających wydolność organizmu naprzemiennie z ćwiczeniami wzmacniającymi. Polecane dla osób, które oczekują od zajęć wzmacniających czegoś więcej. Zajęcia dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

 

Regulamin
Zapisy telefonicznie: Magia Ruchu - klub dla aktywnych - tel. kom. 722 500 100
Akceptujemy kartyMultiSportFitProfitBenefit SystemsNordic Walking
Created by CreativeHead.pl