Magia Ruchu to klub, który powstał z pasji do sportu. Pragniemy zaproponować Państwu szeroki wachlarz zajęć grupowych o różnym stopniu trudności tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.
wysiłek i uśmiech

opis zajęć opis zajęć

 Płaski brzuch

Zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni brzucha. Słada się z części cardio i opiera się na układzie chorograficznym o średniej intensywności, ze wzmacniania i strechingu. Interwał Intensywna forma zajęć ogólnorozwojowych polegająca na łączeniu ćwiczeń poprawiających wydolność organizmu naprzemiennie z ćwiczeniami wzmacniającymi. Polecane dla osób, które oczekują od zajęć wzmacniających czegoś więcej. Zajęcia dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

 ABT – (brzuch, pośladki, biodra)...

Zestaw ćwiczeń pozwalających wyrzeźbić dolne partie ciała, które mają na celu poprawę siły mięśniowej, elastyczności i kształtu mięśni. Wpływają bardzo korzystnie na spalanie tkanki tłuszczowej. ABT są zajęciami o średniej intensywności, które polegają przede wszystkim na wielokrotnym powtarzaniu ćwiczeń. Dzięki temu pozwalają osiągnąć dobre wyniki i zapewnić płaski brzuch, jędrne pośladki oraz smukłe uda. Wykonywane ćwiczenia wzmacniają również miejsca, w których pojawia się cellulit. W trakcie zajęć często wykorzystuje się różne przybory, jak na przykład ciężarki, czy piłki. Ćwiczenia odbywają się w rytm muzyki.

Regulamin
Zapisy telefonicznie: Magia Ruchu - klub dla aktywnych - tel. kom. 722 500 100
Akceptujemy kartyMultiSportFitProfitBenefit SystemsNordic Walking
Created by CreativeHead.pl