Magia Ruchu to klub, który powstał z pasji do sportu. Pragniemy zaproponować Państwu szeroki wachlarz zajęć grupowych o różnym stopniu trudności tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.
wysiłek i uśmiech

opis Nordic Walking opis Nordic Walking

Nordic Walking

Nordic Walking jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się sportów masowych w Europie i na świecie. Jest to idealna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Podczas marszu pracuje ponad 90 proc. mięsni ludzkiego ciała. Chód z wykorzystaniem kijków jest nawet do 40 proc. bardziej efektywny niż bez nich.

Dla kogo jest Nordic Walking?

Nordic Walking jest odpowiedni dla ludzi w każdym wieku i każdym stopniu zaawansowania fizycznego. Jest to sport dla wszystkich tych, którzy chcą: poprawić kondycję, uprawiając sport mało inwazyjny oraz urozmaicić swój program treningowy, zrzucić nadmierne kilogramy, poprawić swoje samopoczucie

Kto może go uprawiać?

Osoby starsze, które maja problemy ortopedyczne, ponieważ kijki odciążają kręgosłup i stawy, osoby młode i w średnim wieku w celu poprawienia swojej kondycji, wzmocnienia mięśni.

Jak zacząć?

Aby rozpocząć ćwiczenia Nordic Walking nie potrzeba wiele. Poza chęcią wyjścia, ruszenia się z domu, potrzebne jest jedynie wygodne obuwie dostosowane do warunków atmosferycznych i pory roku, ubranie sportowe oraz para kijków przeznaczona do Nordic Walking. Ważna jest również technika chodzenia, która pozwoli wykorzystać wszystkie zalety Nordic Walking. Dlatego pierwsze kroki należy stawiać ‘pod okiem’ wykwalifikowanego instruktora. Istnieje możliwość wypożyczenia lub zakupu kijów fińskiej firmy ONE WAY. Kijki można zakupić także w naszej firmie.

 

Kup kijki

Regulamin
Zapisy telefonicznie: Magia Ruchu - klub dla aktywnych - tel. kom. 722 500 100
Akceptujemy kartyMultiSportFitProfitBenefit SystemsNordic Walking
Created by CreativeHead.pl